AvrupaPress

GÜÇLÜ ÜLKE TÜRKİYE

GÜÇLÜ ÜLKE TÜRKİYE

Mazlumlara yurt, sığınacak liman, sıcak bir aş, sıcak bir yuva olan Türkiye ,Ak Parti iktidarı boyunca dünyaya örnek oldu ve uyguladığı insancıl, yardımsever ve mazlumun yanında duruşu ve zalimin karşısında oluşu ile dünyaya örnek oldu. Tabiri yerinde kullanmak gerekirse insanlığın ölmediğini göstererek insanlığın onurunu kurtardı.

Mülteciler anlamında, dünyanın neresinde olursa olsun zulme uğrayan mazlumlar anlamında, doğruyu zamana ve de mevkiye göre değişmeyen Hak kavramı anlamında dünyanın sesi ve soluğu oldu. Türkiye’nin yaptığı bu hayırlı işler Hak Teala tarafından bereket ile rahmet ile ödüllendiriliyor. Ayasofya Caminin ibadete açılması, annesine “anne cennette ekmek var mı?”diye soran çocuğun “evet oğlum “cevabını alınca “ Anne o zaman ben ölmek istiyorum” deyişinde yürekler ürperten sözüne karşı Türkiye hep mazluma umut olmuş,

TİKA,Yunus Emre, Kızılay, Ayyıldız Derneği gibi bir çok stk ile dünyanın heryerine, kültür, sanat, tarihi ile kucaklaşma , aş, yardım ve sayısız su hizmetleri ve kuyuların açtırılması işlemini üstlenmiştir. Tüm dünya ülkelerinin yaptığı yardımları toplayın bu sayıya denk yardımı sade tek başına Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun yolundan gidenler yapmıştır. Türkiye ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tüm ülkelere pandemi sürecinde yardım elini uzattığı unutulmamalıdır.

Evet, Türkiye’nin ve sayın Cumhurbaşkanımızın yardımları tüm ülkelerde sevinçle ve mutlulukla kabul edilmiştir. Yine bu ülkelerin nüfuslarının toplamına bakarsanız Türkiye’nin büyüklüğünü bir kez daha anlarsınız. Türkiye’nin tek başına dünyaya yettiğini görürsünüz. Pandemi sürecinde televizyonlara, haberlere, yorumlara bakarsanız tüm övgüler Türkiye ve onun Lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan hakkındadır. Ona duyulan minnettarlık Türkiye için övünç vesilesidir.

Evet bizde görev alanımız olan Ak Parti Kırıkkale İl Başkanlığı, Çevre Şehir ve Kültür Başkanlığı olarak çevre, kültür, şehircilik, geri kazanım, geri dönüşüm, 7 milyar fidan dikimi, toplumsal sevgi, kardeşlik, barış ve huzur anlamında üzerimize düşeni yaptık. Dünya lideri olan genel başkanımızın uhdesinde boş durmadık çalıştık ve her zamanda çalışacağız.Ondan güç aldık ve onun uyumadığı, istirahat etmediği yerde bizde istirahat etmedik. Bir pınar olduk, sevgiye,kardeşliğe, dostluğa ,birlikteliğe,saygıya, çevreye, doğaya ve huzura selam olduk.

Gelecek nesillerimize yaşanabilir bir çevre, doğa ile iç içe, nezih bir ortam, tayyip bir Türkiye hazırladık. Ak Parti iktidarının en güzel yönü nedir bilir misiniz, dünyada söz sahibi bir ülkenin lideri olarak Recep Tayyip Erdoğan’a sahip olmasıdır. Dünyada en çok tanınan, en çok bilinen, en çok sevilen lider. Türkiye ise insanlığın onurunu kurtaran tek ülkedir. Bundan daha güzeli varmı ? Sevgi ve muhabbetlerimle

Pinar Tasci Yikilmaz / AVRUPAPRESS

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ