AvrupaPress

Künye

AvrupaPRESS.com – Ağırlığı Belçika’da olmak üzere, bütün dünya geneline hitap eden Türkçe internet gazeteciliğinde kendine büyük bir hedef çizmiştir. Kurulduğu günden beri, her zaman olumlu dönüşler almış ve hızlı bir ilerleme kayıt ederek büyük başarılar sağlamıştır.

Her türlü görüş ve önerileriz için
info@avrupapress.com

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Avrupa PRESS

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Bilgin Özçifci

info@avrupapress.com

Gsm: +32 494 67 25 01

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. AvrupaPress.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. Avrupa PRESS(www.avrupapress.com) yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 Avrupa PRESS (www.avrupapress.com) tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. www.avrupapress.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları T.C. 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar www.avrupapress.com yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.avrupapress.com. However, sometimes the www.avrupapress.com uses third parties to process your information. www.avrupapress.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.avrupapress.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.avrupapress.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.avrupapress.com and its services. When you use www.avrupapress.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.avrupapress.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

www.avrupapress.com yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, T.C. 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@avrupapress.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

AvrupaPRESS.com, basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir.